Jakie dekoracje wybrać do sali weselnej?

Dekoracja sali weselnej jest ważna, po wystroju miejsca ceremonii ślubnej, a organizacja dekoracji stołu weselnego jest najważniejszym miejscem wesela. Sala weselna to miejsce, w którym odbędzie się aperitif, posiłek, a może jedno i drugie. Przyjęcie może trwać do później nocy, dlatego wystrój sali weselnej musi być oryginalny.

Wybierz dekorację sali weselnej zgodnie z tematyką i kolorem

Zielony, niebieski, pomarańczowy lub łososiowy, wiele kolorów niewątpliwie pasuje do Twojej sali weselnej. Wystrój sali weselnej i dekoracje sali weselnej 2021 muszą być skoordynowane z tematyką wesela. Wystrój powinien mieć dominujący kolor i określony motyw. Tak więc wybieramy dekorację sali w kolorze niebieskim na wesele o tematyce morskiej, różową na wesele nowoczesne, dekoracje sali weselnej glamour w kolorach bieli, złota, a dekoracje sali weselnej rustykalne mają pastelowe, delikatne kolory w połączeniu z dodatkami z drewna i lnianych tkanin.

Sale weselne — stylizacje 2021 rok

Zdecyduj się na czerwień, jeśli zależy Ci na ślubnym motywie miłości i namiętności, żółty będzie odpowiedni na wiosenną lub letnią dekorację sali weselnej. I wreszcie zielony, jeśli kochasz naturę i motyw country lub jungle. Czerń pozostaje kolorem wybieranym do barokowej dekoracji sali weselnej. Złoto jest bardzo szykowne — pasuje do dekoracji barokowej sali weselnej lub stylu orientalnego.

Jakie dekoracje wybrać do sali weselnej? Dekoracja sali weselnej 2021 w kwiaty

Na wystrój sali weselnej składają się też kwiaty: bukiety kwiatowe, stroiki i dekoracje plenerowe — każdy bukiet dopasowany kolorystycznie do wesela będzie dodatkowym elementem wystroju sali weselnej. Możesz zdecydować się na bukiet kwiatów na środku stołu, wybrać mały bukiet kwiatów jako prezent dla gości — możesz uprzywilejować kwiaty w różnych formach: do dekoracji drzwi np. wieniec z kwiatów, monogramy z kwiatami itp. Rozważ też kule kwiatowe jako dekorację sali weselnej lub stołu.

Dekoracja sali weselnej z monogramami — litery do dekoracji sali weselnej — personalizowane dekoracje ślubne

Monogram to zestaw dwóch lub trzech ozdobnych liter. Każda litera wskazuje inicjał jednej osoby z Młodej Pary. W związku z tym personalizują dekorację ślubną. Personalizowane dekoracje ślubne to hit tego sezonu! Każda litera monogramu może wisieć na ścianie, lub możesz zawiesić literę z monogramem na drzwiach, lub na suficie by swobodnie zwisały. Do upiększenia pomieszczenia można wybrać podświetlane monogramy! Dekoracja sali weselnej poprzez monogram jest wysublimowana i oryginalna. Stanowi idealny wystrój na wesele, a każdy monogram nieco bardziej personalizuje wystrój sali.

Dekoracja pokoju zasłonami i tkaninami — dekoracje sali weselnej glamour, rustykalne

Wspaniała, elegancka, jedwabista tkanina, która zdobi sufity lub ściany sali weselnej, jest ważnym elementem eleganckiej dekoracji sali weselnej. Aby nadać wnętrzu odrobinę szyku, białe zasłony są najbardziej majestatycznymi i najcenniejszymi dekoracjami sufitowymi sali weselnej. Możesz wybrać zasłony w dowolnym kolorze, ale biel jest piękna.

Dekoracja sufitu: latarnie, lampiony papierowe, lampy

Latarnia ślubna jako dekoracja to przedmiot, który od razu zostanie zauważony, ponieważ jest podświetlony. Więc, aby ozdobić sufity, nie zapomnij o latarniach! Jest wiele lampionów weselnych — okrągłe, kwadratowe papierowe i te w formie żyrandola na bardzo eleganckie wesela. Możesz także zdecydować się na lekkie girlandy — różne rodzaje światełek o wielu kształtach i kolorach!